סנופר
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
סנופר

סנופר הקהילה הכי שווה שיש.

התחבר  PortalPortal  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  אינדקסאינדקס  

OMG אתם לא מאמינים!

Go down 
+10
darma
אורית
איה
roly
אגם
מיקה
pik
cat girl
^^ פר*ק*ת סג!לה ^^
etairl
14 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2
מחברהודעה
רסקו
מקצוען
מקצוען

מספר הודעות : 201
Registration date : 06.01.11

OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty2/3/2011, 13:44

מי אמר שהצד השני מבטל את עצמו?
חוץ מזה החשבון שלהם נראה לי משותף לא?
את לא יכולה להגיד שזה שהורה אחד עובד וההורה השני לא עובד אז כביכול מי שעובד הוא זה שמשקיע רק
גם ההורה שלא עובד משקיע לא מעט בטיפול השוטף בבית ובילדים..

ואימא שלי גם לפני שהיא עבדה הרשתה לעצמה לקנות לה מוצרים של פארמה אסתטיקה ובגדים
כי מגיע לה, זה שהיא לא עובדת במשרד או משהו לא אומר שהיא לא עובדת קשה..
חזרה למעלה Go down
תמר
מקצוען
מקצוען

מספר הודעות : 117
Registration date : 02.09.10

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty9/3/2011, 18:53

ברור שלא.. אבל עבודות ומטלות של הבית יש לכל זוג נשוי. אם אחד הצדדים מרוויח מספיק טוב הכוונה, מכסה את כל עלויות הבית בלי צמצומים חונקים וניתן לחסוך מהמשכורת שלו, ומקובל עליו להיות המפרנס היחידי מה טוב.

יש הרבה מאוד מקרים שבהם צד אחד הוא המפרנס והצד השני הוא התלותי והחי חיי נוכות מלאי הוצאות מותרות וכל זה על חשבון דברים אחרים יותר חשובים..

צריכים לעשות את ההבדלה בין שני הדברים האלו.

אני מכירה מישהי שסיימה לימודי תיירות שמפרנסת גם את בעלה היא עובדת מהבוקר ועד הלילה.. במקום שגם בעלה יעבוד ויקל עליה גם בעומס שעות העבודה וגם בהכנסות לבית..
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty20/3/2011, 13:31

באמת? האמת שרוב הגברים שאני מכיר לא היו נותנים לזה לקרות ולא כי הם שובניסטים אולי כן
אבל זה בעיקר כי הם נורא שתלטנים כאלה ואוהבים או מרגישים לעשות הכל..
למשל שכנים שלי הבעל עובד נורא קשה והם רצו לצאת לחופשה ואישתו אמרה שהיא תארגן את כל ההפלגות וכל מה שצריך לשייט שלהם.
והוא לא נתן לה הוא עשה הכל! כי הוא פשוט מרגיש שהוא זה שצריך לעשות את זה,כי הוא ראש המשפחה הגבר של המשפחה לא יודע למה זה מן צורך שלו..
חזרה למעלה Go down
תמר
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty27/3/2011, 17:58

זה רק מראה על זה שהוא לא יודע להתנהל בזוגיות, בשיתוף ובחלוקה.
אם לאישתו אין דעה במערכת יחסים הזו ובכל מה שזה אומר מלנהל משפחה ועד לנהל חופשה אז היא ממש מסכנה.. כנראה שדעתה בבית לא ממש נחשבת.. או שיש חלוקת תפקידים ברורה וחדה.

אני בעד שיהיה שיתוף בין בני זוג. שיתוף בהכל ולא חלוקה. כולם עושים קצת מהכל וזה תורם ומערב יותר תחומים של תקשורת בין בני הזוג..

מעט מאוד זוגות יודעים להתנהל ככה. אולי כדאי שאלו שלא יתחילו לעשות לימודי ערב עם מטפל ומאמן זוגיות שידעו מהי חלוקה אחרת המצב ידיע מאוד מהר למה שתיארת.
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty29/3/2011, 16:29

אני לא חושב שזה המצב..
הוא יודע איך להתנהל בשיתוף הם הרבה מאוד זמן ביחד מאז שהוא היה סטודנט ללימודי הנדסאים והדרך שלהם היא כזאת לטוב או לרע .
זה גם יותר קטע של חינוך מהבית אני חושב ככה חינכו אותו אבל הוא לומד לשחרר זה לא משהו שבא במכה
גם אישתו לא בדיוק ביקשה כל הזמן מה לעשות לפעמים היה לה נוח ככה..
חזרה למעלה Go down
תמר
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty30/3/2011, 17:52

יכול מאוד להיות. ויכול להיות שהיא התפשרה כי היא לא מצאה את מקומה במשוואה הזו.
אני מבינה שקל לחיות ככה, זה מאוד נוח שיש צד אחד מחליט וצד אחד שמקבל מרות גם אם זה לא בא ברוע ולא בא בגישה שלילית.. זה קורה.

אני חושבת שהחלוקה, ההקשבה, הדיאלוג, ההתגמשות פעם לצד הזה ופעם לצד של מישהו אחר.. השיתוף הזה יותר קשה להשגה ולכן הרוב נכנעים לכוחניות ואחד הצדדים נהיה יותר דומיננטי בהחלטות..
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty3/4/2011, 14:21

אני חושב שפשוט פעם החינוך היה אחרת חינכו את הנשים שהן צריכות להיות קטנות וקשובות לבעל
ואת הבעל עצמו להיות חזק וראש המשפחה ולהנהיג אז פתאום לעשותק קצת יותר רעש ולדרוש דברים
לפעמים יותר קל מאשר "להקטין" את עצמך ואת הכוח שלך,אבל נראה לי שהם לומדים לאט לאט , הבעל לומד לשחרר קצת והאישה לומדת לקחת ולדרוש דברים..וזה בסדר שזה לאט לאט
גם נוטריון לא לומד להיות כזה אחרי יום או יומיים דברים כאלה לוקחים זמן .
חזרה למעלה Go down
תמר
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty1/5/2011, 18:48

התהליך הזה שאתה מדבר עליו היה צריך להיות אם בכלל כבר לפני מאה שנים ויותר ולא בימים אלו. יש עדיין גברים שסבורים שמקומם של הנשים הוא במטבח ושעדיף שתשתוק רוב הזמן אם היא יכולה. לא נראה להם הגיוני שאישה רוצה לצאת לבלות להיות יפה לשים קרמים של פארמה אסתטיקה ועוד דברים בסגנון הזה..

אני חושבת שמעמד האישה עדיין לא שווה למעמד הגבר לא בעיני מעסיקים היום ולא בתא המשפחתי.. אבל חל שיפור משמעותי שאני מקווה שרק ישתפר מעכשיו והלאה ולא יכנס לנסיגה.
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty1/5/2011, 18:59

תמר אל תיעלבי אני לא אוהב אנשים כמוך שאומרים זה היה צריך להיות ככה כבר מזמן וזה לא בסדר שזה רק עכשיו משתנה או משתפר
במקום להגיד בסדר הגענו באיחור אבל העיקר שהגענו ובוא עכשיו נמשיך בתהליך הזה בכל הכוח.
וברור שיהיה עוד גברים כאלה זה תהליך חדש אבל תזכרי שיש גם עדיין נשים כאלה שחושבות ששם הן צריכות להיות
אני מכיר מישהי שאמרתי לה לא מזמן שחבר שלי התחיל לעבוד כהנדסאי מכונות בחברה בכירה ויש לו אישה כראש צוות
היא ממש הרימה גבה ולא הבינה למה היא עובדת והיא אשת קריירה

וכמו שאמרת יש שיפור אבל צריך להסתכל קדימה ולא להגיד למה זה רק עכשיו קורה.
חזרה למעלה Go down
תמר
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty2/5/2011, 15:14

אני רק ציינתי שחבל שבכלל היה מצב כזה מלכתחילה. שחבל שאחרי מלא זמן התעוררו ולא לפני. אבל שאני שמחה שהתהליך הזה מתקדם.

היום נשים לא סיימו את החיים שלהן אחרי חתונה. פעם זה היה ככה.
חזרה למעלה Go down
gulerit
מתקדם
מתקדם

מספר הודעות : 38
Registration date : 29.01.12

הודעהנושא: Re: OMG אתם לא מאמינים!   OMG אתם לא מאמינים! - Page 2 Empty22/8/2012, 15:09

נכון מאוד.
היום נשים יכולות לעשות הכל.
אם אני רוצה, אני יכולה
גם לעשות קורס מנעולן
הכל עניין של רצון!
חזרה למעלה Go down

OMG אתם לא מאמינים!
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 2לך לעמוד : Previous  1, 2