סנופר
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
סנופר

סנופר הקהילה הכי שווה שיש.

התחבר  PortalPortal  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  אינדקסאינדקס  

מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה

Go down 
5 posters
מחברהודעה
etairl
Admin
etairl

מספר הודעות : 786
Registration date : 16.10.07

מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty
הודעהנושא: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty25/4/2008, 17:30

כשאתם מגיעים לדרגה 10 עם ה beaginer שלך יש לך 4 אפשרויות לבחור איזו עבודה מתאימה לך ואיזו אתה רוצה להיות והנה פירוט:

warrior (לוחם)-בכדי להיות לוחם עליך להגיע לדרגה 10 ובתכונות שלך צריך להיות לך 35 STR כלומר חוזק.

לאחר שיש לך את התכונות המתאימות עליך ללכת לעיר perion ולדבר עם האיש ששמו dance with barlog שנמצא ממש למעלה בסוף העיר:
מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Npc0271cm
לאחר שתדבר איתו תהפוך להיות לוחם החיים שלך יעלו בצורה משמעותית וכוח הקסם לא יעלה.

לוחם~

מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Character21_11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

magician(קוסם) בכדי להיות קוסם עליך להגיע לדרגה 8 ובתכונות שלך צריך להיות לך 20 INT כלומר חוכמה.

לאחר שיש לך את התכונות המתאימות עליך ללכת ellinia ולדבר עם האיש ששמו Grendel the Really Old שנמצא ממש למעלה בסוף העיר בשיגור האחרון.
מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Npc023ek7
לאחר שתדבר איתו תהפוך להיות קוסם כוח הקסם שלך יעלה בצורה משמעותית והחיים לא יעלו.

קוסם~מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Character31_11

thief(גנב)- בכדי להיות גנב עליך להיות דרגה 10 ובתכונות שלך צריך להיות לך 25 DEX כלומר זריזות.לאחר שיש לך את התכונות המתאימות עליך ללכת לעיר kerning city ולדבר עם האיש ששמו Dark Lord, שנמצא במועדון ה-Jazz בכניסה לעיר מצד ימין
מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Npc038fu7
לאחר שתדבר איתו תהפוך להיות גנב,החיים וכוח הקסם יעלו בצורה שווה.

גנב~מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Character51_11

bowman(קשת)- בכדי להיות קשת עליך להיות דרגה 10 ובתכונות שלך צריך להיות לך 25 DEX כלומר זריזות.

לאחר שיש לך את התכונות המתאימות עליך ללכת לעיר Henesys ולדבר עם האשה ששמה Athena Pierce
מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Npc009nr6
שנמצאת בשיגור שליד הכניסה לMarket לכו עד הסוף ימינה תשתגרו ותמצאו אותה יושבת. לאחר שתדבר איתה תהפוך להיות קשת, החיים וכוח הקסם שלך יעלו בצורה שווה.

קשת~מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Character41_11
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

מספר הודעות : 74
Registration date : 23.11.10

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty16/3/2011, 20:10

מדריך יפה מאוד... רק יש לי משהו אחד להגיד וזה שיש עוד עבודה ששכחת והיא גנב שזורק סטארים... זאת העבודה החביבה עליי, יש לי שחקן רמה 150 כזה והוא אחד הטובים לפי דעתי.
רציתי איזה פעם לבנות סרבר של מייפל בעצמי ובן דודה שלי, שסיים לימודי מדעי המחשב, עזר לי לבנות אחד כזה, אבל אחרי בדיוק שבוע סגרתי אותו כי בשביל משחק כזה צריך שרת חזק....
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

מספר הודעות : 201
Registration date : 06.01.11

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty15/6/2011, 13:46

אני לא רוצה להעליב ואני גם נהנה ממשחקי מחשב כאלה ואחרים אבל לבנות סרבר לבנות מדריך
זה נראה לי שאולי אתם צריכים לצאת קצת לנופש והנה עכשיו קיץ חופש גדול זה הזמן הכי טוב לצאת קצת מהמחשב ומהבית החוצה..
חזרה למעלה Go down
מיקה
מקצוען
מקצוען

מספר הודעות : 119
Registration date : 19.08.09

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty23/6/2011, 15:38

וואו לגמרי!!!
הגיע הזמן לצאת קצת לאנשהו, חברים, ים, בריכה, נחל, פארקים, כל דבר, קצת להתנתק מ הלימודים והמחשבים וכן הלאה!!!
גם אנחנו, כל המשפחה מתכננים טיול אחרי שאחי יסיים את המבחנים שלו ב לימודי תקשורת ... הוא מסיים בסוף יולי ואנחנו נוסעים לנו!! כיףSmile
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty28/6/2011, 15:13

וואי איזה כיף!! אני רציתי להצטרף גם לטיול כזה עם משפחה של חבר שלי
אבל אז גיליתי שיש לבן דוד שלי מתחתן באותו סופשבוע אז אני לא אצא
אבל לא נורא בטח יהיה כיף בחתונה אני אנסה גם לשכנע את אחי שייתן לי קצת אלכוהול;} חחח
יאללה מותר לי מדי פעם לא ?
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

מספר הודעות : 74
Registration date : 23.11.10

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty4/7/2011, 16:30

תאמינו לי שאני יוצא עם חברים יותר משניכם ביחד!! ועכשיו בקיץ אני בקושי בבית, בבוקר אני הולך לעבוד, בערך ארבע שעות, ואחרי הצהריים אני הולך לשחק עם חברים כדור-סל. אז אני מבקש בפעם הבאה אל תסיקו מסקנות כל כך מהר. זה לא תכונה טובה. וגם אני והמשפחה שלי חזרנו מהפלגה אתמול.
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty6/7/2011, 15:14

חחחח אין צורך להיפגע לא התכוונו להעליב..
ואיך אתה בדיוק יודע כמה אני ומיקה יוצאים?
האמת שאנחנו כנראה הקיץ אז לא נצא לשום חופשה בחו"ל או משהו כזה
כי אבא שלי קיבל סוף סוף את תפקיד הנוטריון שהוא חיכה לה כל כך הרבה
אז הוא צריך להשקיע בעבודה..
לא נרוא נצא בחגים..
חזרה למעלה Go down
נופר
מנהל
מנהל

מספר הודעות : 79
Registration date : 01.08.11

הודעהנושא: Re: מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה   מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה Empty31/12/2012, 18:29

חח איזה מצחיקים אתם.
רבים כמו ילדים קטנים, מי יוצא יותר ומי לא. בחייכם, תתאפסו. וחוץ מזה שיש אנשים שלא אוהבים לצאת, יש אנשים שהאהבה שלהם היא באמת לשבת מול המחשב.
זה אולי נראה לנו עצוב, אבל זה מה שהם אוהבים לעשות. תוכלו להגיד להם משהו רע?
אפילו אם תגידו להם שהם יכולים לסיים לימודי הנדסאי תעשיה וניהול הם לא ירצו.
חזרה למעלה Go down

מדריך| איך להפוך לעבודה ראשונה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-