סנופר
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
סנופר

סנופר הקהילה הכי שווה שיש.

התחבר  PortalPortal  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  אינדקסאינדקס  

מישהו משחק Metal Gear Online?

Go down 
3 posters
מחברהודעה
xWitzoNx
וותיק
וותיק

מספר הודעות : 74
Registration date : 23.11.10

מישהו משחק Metal Gear Online? Empty
הודעהנושא: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty9/3/2011, 21:40

אני יודע שזה משחק ממש ישן אבל רציתי לדעת אם יש ישראלים שמשחקים במשחק ואם יש להם קלאן שאני יוכל להצטרף אליו.
אני ממש אוהב את המשחק הזה, אני זוכר שדוד שלי עשה את לימודי מדעי המחשב שלו אז הוא וחברים שלו תמיד היו מחליפים ביניהם משחקים ואז דוד שלי קנה את המשחק הזה וכולם רצו אותו ורבו עליו...
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

מספר הודעות : 201
Registration date : 06.01.11

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty15/3/2011, 16:06

אני לא מכיר האמת
אבל אחי גם היה בלימודי מדעי המחשב אז אולי מכיר את דוד שלך או שהוא מכיר
עוד אנשים שמשחקים במשחק הזה..
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty31/5/2011, 19:28

אני מציע לך להתעניין קצת במשחק, אני אישית ממש אוהב את המשחק הזה, הוא לקונסולה פלייסטיישן 3, אני גם קניתי אותו ואני משחק בו כל היום. תשאל את אח שלך שהיה בלימודי מדעי המחשב אם הוא מכיר את המשחק ואתה גם יכול לחפש סרטונים ביוטיוב. אם אתה צריך עזרה במשחק אז תדבר איתי.
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty29/6/2011, 17:52

פאנן אחי תודה..
האמת שאני מת על הגרפיקה של כל המשחקים האלה זה ממש עושה לי חשק ללכת ללימודי עיצוב גרפי..
נראה לי גם עושים בזה כסף לא רע
לא ככה?
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty30/6/2011, 16:05

כה, האמת שבכל החברות שמכינות את המשחקים האלה יש מלא מעצבים גרפים בעלי תואר שני ומעלה. גם יש הרבה אנשים שלמדו הנדסת תוכנה וכו'... להכין משחקים כאלה לוקח בערך 3 שנים של עבודה קשה כי הם גם צריכים להכין כל מיני דמואים לכל מיני אירועים, e3 למשל, והם גם צריכים לענות על כל הציפיות של השחקנים ואפילו להביא להם משהו שהם לא חשבו עליו.
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty5/7/2011, 13:38

וואי וואי 3 שנים? ממש קריעת תחת בטח הם עושים המון פיילוטים ונותנים לכל מיני אנשים לשחק ואז יודעים מה עוד צריך ויש לשפר..
אבל יש להם זמן לצאת לחופשה לתפוס טיסות לאילת או אם זה בארה"ב אז מקומות שנופשים בהם שם?
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty5/7/2011, 18:37

תאמין לי שיש להם זמן לצאת לחופשות, אם אתה רואה איפה הם עובדים אתה לא מאמין. יש להם בניין עם איזה חמש קומות, בכל קומה עושים משהו אחר בבניית המשחק ובקומה אחת יש להם מסעדה, חדר כושר... ממש כיף לעבוד בעבודות האלה, הרבה הנדסאים עבדו על הבניין הזה...
ולפני איזה שנה בקשו ממני שאני אבוא ואשחק באיזה משחק ואז אני אתן את הדעה שלי. נתנו לי את הרשות הזאת בגלל שבמשחק הקודם הייתי במקום חמישי בעולם, אז כל חמשת הראשונים קיבלו את הרשות...
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty6/7/2011, 16:49

פשש וואו טוב אתה..
אני יודע קצת להתעסק בשיווק בפייסבוק אתה חושב שהם יצטרכו עובדים??
חחח אולי כדאי שאני אתחיל לשחק יותר בקונסלות אולי גם אותי ייקחו..
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

הודעהנושא: תבדוק   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty7/7/2011, 14:35

אני לא יודע אם הם יקחו אותך, כי כבר יש להם צוות שהם סומכים עליו, והצוות הזה בונה את המשחקים, אבל אני שמעתי ששיווק בפייסבוק זה אחלה מקצוע אז אתה יכול לחפש במקום אחר, אני בטוח שיקבלו אותך שם. אבל אני אומר למה לא לנסות, תנסה לשלוח להם מייל ותראה מה הם אומרים... אני מקווה שיקבלו אותך Smile.
חזרה למעלה Go down
רסקו
מקצוען
מקצוען

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty17/7/2011, 15:12

האמת ששיווק בפייסבוק זה נחמד רק כי אני יכול לעבוד מהבית בקצב שלי מול המחשב
שומע מוזיקה וכל זה..
ואני אנסה אני אשלח להם מייל ואתחיל להתאמן מייד! ברגע שאני אראה אני ברמה מספיק טובה
אני מזמין אותך לשחק נגדי אז תתכונן!
חזרה למעלה Go down
xWitzoNx
וותיק
וותיק

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty17/7/2011, 19:11

אני אשמח לשחק נגדך, אני בטוח כשתתאמן אתה תהיה טוב. אני לא יודע אם בחברות האלה את הצריך לעבוד בקצב שלך, אני חושב שהם אומרים לך כמה אתה צריך לעשות כל שעה ואתה צריך להספיק את המספר שהם נתנו לך. אם אתה תעבוד בחברות האלה, תאמין לי שלא תרצה לחזור הביתה. יש להם בבניינים שלהם חדר כושר, חדר אוכל, חדר משחקים עם כל מיני משחקים וקונסולות, אז נראה לי שאתה תרצה ללכת לעבוד במשרד. כשאמא שלי למדה לימודי תקשורת באינטרנט בזמנו ( Smile ), היא יצאה לסיור באיזה חברת מחשבים והיא פשוט נדהמה ממה שהם מקבלים שם...
חזרה למעלה Go down
נופר
מנהל
מנהל

מספר הודעות : 79
Registration date : 01.08.11

הודעהנושא: Re: מישהו משחק Metal Gear Online?   מישהו משחק Metal Gear Online? Empty9/10/2012, 22:56

אני בטוחה שאתה תנצח אותו!
אתה נראה לי מיומן!
וממש מקצועי..
אני לא הייתי מתערבת על כרטיסי טיסות למוסקבה...
אפילו לא על חמישים שקל.
זה ברור שתנצח אותו!
חזרה למעלה Go down

מישהו משחק Metal Gear Online?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1